hlavicka_vrch
hlavicka_logo úvod o nás s čím můžeme pomoci cenik kontakt
hlavicka_vrch
 

O nás

klucka

Mgr. Eva Klucká

V roce 2001 jsem ukončila studium jednooborové psychologie na filozofické fakultě Univerzity Palackého v Olomouci. V roce 2011 jsem absolvovala systematický psychoterapeutický výcvik v postmoderních přístupech k psychoterapii vedený PhDr. Jurajem Barbaričem. V roce 2012 jsem ukončila komplexní výcvik v mediaci a stala se členem Asociace mediátorů ČR. V roce 2017 jsem absolvovala výcvik v sand play terapii (terapii v písku) a práci se symboly vedené lektory z Austrálie Mark Pearson a Helen Wilson.

Po skončení studia jsem delší dobu pracovala v komerční sféře v oblasti personalistiky a řízení lidských zdrojů. Od mého odchodu do neziskového sektoru jsem získala zkušenosti z práce ve věznici, v krizovém centru, v Poradně pro rodinu Pardubického kraje, kde stále pracuji jako psycholog - terapeut - poradce pro jednotlivce, páry i rodiny. Zároveň jsem členem interdisciplinárního týmu, který u Okresního soudu v Chrudimi zavádí Chochemskou praxi. Cochemský model má za cíl účinně a odborně pomoci rozvádějícím se rodičům, aby mohli znovu převzít svou rodičovskou odpovědnost a znovu se spolu naučili komunikovat v zájmu dítěte a jeho budoucí výchovy.

Věnuji se také problematice náhradní rodinné péče, pracuji s rodinami, které přijali nebo uvažují o přijetí dítěte do náhradní rodinné péče. S dětmi v náhradní rodinné péči jezdím pravidelně na respitní víkendové i prázdninové pobyty.

Částečný úvazek mám i v Pedagogicko psychologické poradně.

 

tronickova

PhDr. Andrea Troníčková

V roce 1997 jsem ukončila studium jednooborové psychologie na Filosofické fakultě Univerzity Karlovy v Praze. V roce 2000 jsem zde získala titul PhDr. V letech 1999–2003 jsem absolvovala Psychoterapeutický výcvik systému SUR pod vedením PhDr. Jiřího Kožnara a PhDr.V. Masákové.

Již za studií (v roce 1994) jsem nastoupila do Pedagogicko-psychologické poradny v Pardubicích, jako psycholog, kde pracuji dosud. Od roku 2013 jsem ve funkci zástupce ředitele PPP. Od roku 2008 pracuji na částečný úvazek v Poradně pro rodinu Pardubického kraje v Pardubicích. Zde jsem získala zkušenosti nejprve jako manželský poradce a nyní zde pracuji především jako psycholog náhradní rodinné péče pro Pardubický kraj. Šest let jsem pracovala na Lince důvěry v Pardubicích. V současné i dřívější době jsem přednášela na Vyšší odborná škole Sociálně-právní Pardubice a Univerzitě Pardubice, NIDV Pardubice. V současné době lektoruji semináře v Centru celoživotního vzdělávání v Pardubicích.

 

_hlavicka_dole
 
vpravo_obr1 houpacka vpravo_podklad
vprao_dole
spodni linka
©2015 Psychologické poradenství